polskienglish
  • beton architektoniczny<br>wielkoformatowe płyty ogrodowe
  • beton architektoniczny<br>płyty flexi
  • beton architektoniczny<br>płyty betonowe
  • beton architektoniczny<br>łazienka
  • beton architektoniczny<br>ogrodzenie betonowe
  • beton architektoniczny<br>donice betonowe
  • beton architektoniczny<br>siedzisko ławka betonowa

Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu

zapytaj o szczegóły

Zastanawiasz się nad od¶wieżeniem przestrzeni przed domem lub biurem? A może chcesz stworzyć całkowicie nowy projekt z zakresu architektury ogrodowej? Podpowiadamy jak zaprojektować ogród przed domem oraz zielon± przestrzeń publiczn± w duchu nowoczesnym, wykorzystuj±c do tego modne i trwałe materiały.

Aranżacja ogrodu przed domem lub budynkiem firmowym w stylu nowoczesnym to jedno z najczę¶ciej wybieranych rozwi±zań, zarówno przy remoncie i renowacji, jak też podczas nowych inwestycji. Dlaczego jest tak popularne? Sk±d bierze się zamiłowanie do stylu nowoczesnego w ogrodach, na placach miejskich oraz przed siedzibami firm na całym ¶wiecie? Zdecydowanie można mówić o silnym trendzie i ogólno¶wiatowej modzie, któr± wyznaczaj± najwięksi i najsłynniejsi architekci oraz ich zapieraj±ce dech w piersi projekty, ale dodatkowo warto dodać, że ten styl zdecydowanie broni się sam! W przypadku nowoczesnych koncepcji zauważyć można zamiłowanie do geometrycznych kształtów, prostych i czystych form oraz regularno¶ci, co w efekcie przekłada się na wrażenie architektury niezwykle uporz±dkowanej, logicznej i estetycznej. Codzienny chaos, stres oraz natłok obowi±zków powoduj±, że chwila wytchnienia na ¶wieżym powietrzu w otoczeniu harmonijnych i nieprzetłaczaj±cych aranżacji staje się prawdziw± definicj± relaksu dla ludzi na wszystkich kontynentach.

 

Jak zaprojektować ogród przed domem zgodnie z koncepcj± stylu nowoczesnego?

Je¶li chcesz, aby projekt ogrodu przed domem, budynkiem firmy czy też zielony skwer w przestrzeni publicznej spełniał kryteria nowoczesnego projektu, pamiętaj o kilku bardzo ważnych zasadach. Postaw na proste kształty bez fiku¶nych ornamentów, zachowaj geometrię oraz stwórz symetrię. Ważna jest mał± ilo¶ć dekoracji, prostota przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej funkcjonalno¶ci. Dozwolone s± wszystkie kolory, ale raczej unikaj ostrych kontrastów i zbyt dużej ilo¶ci różnych barw przy jednym projekcie. Trawnik powinien być utrzymany w nienagannej formie i krótko przystrzyżony przez cały rok. Zadbaj również o żywopłoty, krzewy i drzewa, a je¶li to możliwe to również nadaj im geometrycznych kształtów. W przypadku materiałów najlepiej sprawdzi się poł±czenie szkła, metalu oraz betonu. Zwłaszcza ten ostatni jest niezast±pionym towarzyszem aranżacji ogrodów przed domem w nowoczesnym stylu. Specjalnie impregnowany beton architektoniczny to trwały materiał, który sprosta każdym warunkom atmosferycznym oraz pozwoli nadać ogromnej funkcjonalno¶ci do nowoczesnych projektów prywatnych i komercyjnych.

 

Beton architektoniczny przyjacielem nowoczesnych ogrodów

Specjalne żywice zastosowane na powierzchni betonowych płyt dekoracyjnych otwieraj± nieograniczone możliwo¶ci zastosowania tego materiału w ogrodach. Odporno¶ć na niekorzystne działanie wody sprawia, że podczas projektowania ogrodu przed domem można ¶miało wykorzystać beton na tarasach, przy stawach i oczkach wodnych, a nawet fontannach. Dostępny w formie geometrycznych płyt beton architektoniczny jest już sam w sobie bardzo minimalistyczny i nowoczesny. Ten niezwykle trwały materiał może zostać zastosowany w dużym formacie na elewacjach i ogrodzeniach. Bardzo często w nowoczesnych ogrodach stosowany jest także na tarasach. Surowy charakter betonu, dostępnego w wielu interesuj±cych wybarwieniach, zdecydowanie podkre¶la prostotę różnorodnych projektów. Ogromna uniwersalno¶ć betonu sprawia, że stosowany jest także do stworzenia niezwykle estetycznych lewituj±cych schodów oraz ¶cieżek przecinaj±cych zielone place, niezależnie od ich wielko¶ci i kształtu. Dla dopełnienia koncepcji warto dodać betonowe donice, np. w formie dużych geometrycznych brył, które wyznacz± symetrię projektu oraz utrzymaj± kwiaty i krzewy w nieskazitelnym ładzie i porz±dku.

Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu Ogród przed domem lub firm± w nowoczesnym stylu


Płyty betonowe, donice betonowe, beton na ścianę, beton architektoniczny, producent płyt betonowych

Donice betonowe, płyty betonowe, donice betonowe - producent

Beton architektoniczny Contractors znany także jako GRC (GFRC), fiberbeton, fibrobeton, płyty fibro-betonowe, beton zbrojony włóknem szklanym. W skład betonu wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane ¶rodki chemiczne. Opracowana i ¶ci¶le kontrolowana technologia daje trwało¶ci, niepowtarzalny naturalny efekt, fakturę oraz gwarancję najwyższej jako¶ci produktu. Płyty z betonu przeznaczone s± do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ¶cian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach i na zewn±trz. Zaprojektowanych zostało kilka sposobów montażu. W naszej ofercie znajdują się płyty betonowe, płyty betonowe na ścianę oraz donice betonowe. Nasze płyty betonowe oraz donice betonowe to produkty najwyższej jakości - uzyskanej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji donic i płyt betonowych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z płytami i donicami z betonu:

PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ    PŁYTY BETONOWE DO WEWNĄTRZ    PŁYTY BETONOWE NA ELEWACJE    CHEMIA I ELEMENTY MONTAŻOWE
DONICE BETONOWE    DUŻE DONICE BETONOWE    DONICZKI Z BETONU   
CONTRACTORS Borowy Wojciech
Bialka 202, 34-220 Maków Podhalanski
NIP: 552-143-96-81, REGON 121126279


SKLEP ONLINE

płyty betonowe, donice betonowe, producent płyt betonowych, producent donic betonowych

DONICE BETONOWE, PŁYTY BETONOWE

Jako producent płyt betonowych oraz donic betonowych naszymi głównymi produktami s±:

Płyty betonowe

Donice betonowe

Nasze produkty można zamówić wysyłaj±c emaila biuro@contractors.pl lub w naszym sklepie internetowym:

donice betonowe, doniczki betonowe, płyty betonowe.

produkcja płyt oraz donic z betonu  / płyty betonowe, donice betonowe

ECHO INVESTMEN ORLEN mercure pepsi skanska stacon strabag xsolve indigo silverton rutkowski