polskienglish
  • schody lewitujące
  • wielkoformatowe płyty ogrodowe
  • obrzeża betonowe
  • projekty indywidualne
  • stopnie blokowe
  • duże donice z płyt betonowych
  • donice betonowe
  • mała architektura ogrodowa
  • płyty betonowe na elewacje

Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję

zapytaj o szczegóły

Beton architektoniczny służy nie tylko do budowy ogrodzeń czy schodów, ale pozwala tworzyć wspaniałe kompozycje dekoracyjne! Aby wykorzystać w pełni potencjał tego materiału proponujemy aranżację ozdób do ogrodu z doniczek, wykonanych właśnie z tego materiału. Dziś przyjrzyjmy się z bliska możliwościom, jakie daje ten materiał w aranżacji przestrzeni publicznych.

Donice betonowe to zdecydowanie hit minionego roku, a ilość nowych zapytań potwierdza, że moda na nie towarzyszyć nam będzie także w 2021roku. Nic w tym dziwnego. Surowy, chłodny i monochromatyczny materiał pięknie współgra z elewacjami, ogrodzeniami oraz tarasami, wykonanymi z tego samego surowca, ale doskonale wyróżnia się również, gdy zastosujemy go w połączeniu z innym stylem architektonicznym – na skwerach i placach, przed nowoczesnymi restauracjami, a nawet na przestrzeniach dotychczas niezagospodarowanych, jak np. trawniki przy biurowcach. Donice wykonane z betonu architektonicznego to elegancka oprawa dla każdej rośliny, ale nie tylko! Za sprawą uniwersalności, rozmaitych kształtów, kolorów i wielkości dają one także możliwość tworzenia ozdób do ogrodu. Z doniczek dekoracyjnych możemy korzystać na kilka sposobów.

 

Zimą choinka, a latem palma

Donice z betonu architektonicznego cechuje przede wszystkim trwałość. Są one mrozoodporne, dzięki czemu bez obaw można je stosować na zewnątrz przez cały rok, bez konieczności przenoszenia do wewnątrz na czas niskich temperatur. Pozwala to umieścić w nich duże oraz ciężkie drzewka, ponieważ nie będziemy musieli ich przesadzać na czas zimy, o ile nie wymaga tego oczywiście dana roślina. Różne wzory to także różne grubości ścianek donic, które wynoszą 5,5-6cm. Do podwójnego zbrojenia dołożyliśmy także 2cm ocieplenie dnia donicy, a to dodatkowe zabezpieczenie dla drzewek na czas chłodu. W wielu miejscach przestrzeni publicznej już teraz możemy oglądać bogactwo ozdób do ogrodów zrobionych z doniczek. Dzięki zastosowaniu pięknych roślin, zarówno interesujących jednorocznych i kwitnących kwiatów, całorocznych krzewów, a nawet sezonowych palm, hotele, czytelnie, prywatne firmy oraz galerie sztuki już przed progiem witają swoich gości. Solidna i czysta oprawa donicy betonowej sprawia, że każdy kwiat i drzewko prezentuje się dzięki temu wyjątkowo okazale. Warto pamiętać, że donice nie wymagają dodatkowej osłonki, a rośliny można sadzić bezpośrednio w ziemi, pamiętając o warstwie drenażu na dnie (polecamy stosowanie ogrodowego kermazytu).

 

Ozdoby do ogrodu z doniczek – nie tylko rośliny

Za sprawą niezwykle bogatej oferty materiałów dekoracyjnych, gama możliwości w przypadku tworzenia ozdób do ogrodów z doniczek jest praktycznie nieskończona. Pierwotne przeznaczenie donicy nie musi oznaczać, że znajdzie się w niej roślina! Znamy przykłady ciekawego zastosowania donic, wypełnionych dekoracyjnymi kamieniami oraz ogromnymi świecami, które nadawały romantycznego charakteru na przyjęciach weselnych. Donice można dodatkowo dekorować lampkami przeznaczonymi do zastosowań na zewnątrz, co sprawdzi się nie tylko w przypadku Świąt, ale także walentynek, gali oraz innych cyklicznych uroczystości miejskich. Kolejną możliwością jest zastosowanie w donicach pięknych drewnianych gałęzi, bielonych oraz dekorowanych złotym włosem. Donice z betonu architektonicznego to także doskonała ekspozycja dla zewnętrznych rzeźb, np. przed etnicznym muzeum. Ciężkie donice nadają się także na miejsce instalacji dekoracji świetlnych, do oświetlania budynków od zewnątrz lub wizualizacji świetlnych.

 

Niezależnie od sezonu

Interesujące ozdoby do ogrodu z doniczek możemy tworzyć niezależnie od pory roku. Jedna donica może być stosowana na wiele sposobów. Zimowa choinka przed siedzibą firmy, a następnie letnia inspiracja, wypełniona muszlami przed wejściem do biblioteki. Jeśli szukasz solidnej bazy dla swoich drzewek i dekoracji to dobrze trafiłeś! Zapoznaj się z szeroką ofertą naszych donic z betonu architektonicznego!

 

Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję Ozdoby do ogrodu z doniczek betonowych na każdą okazję


Płyty betonowe, donice betonowe, beton na ścianę, beton architektoniczny, producent płyt betonowych

Donice betonowe, płyty betonowe, donice betonowe - producent

Beton architektoniczny Contractors znany także jako GRC (GFRC), fiberbeton, fibrobeton, płyty fibro-betonowe, beton zbrojony włóknem szklanym. W skład betonu wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. Opracowana i ściśle kontrolowana technologia daje trwałości, niepowtarzalny naturalny efekt, fakturę oraz gwarancję najwyższej jakości produktu. Płyty z betonu przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach i na zewnątrz. Zaprojektowanych zostało kilka sposobów montażu. W naszej ofercie znajdują się płyty betonowe, płyty betonowe na ścianę oraz donice betonowe. Nasze płyty betonowe oraz donice betonowe to produkty najwyższej jakości - uzyskanej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji donic i płyt betonowych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z płytami i donicami z betonu:

PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ    PŁYTY BETONOWE DO WEWNĄTRZ    PŁYTY BETONOWE NA ELEWACJE    CHEMIA I ELEMENTY MONTAŻOWE
DONICE BETONOWE    DUŻE DONICE BETONOWE    DONICZKI Z BETONU   
CONTRACTORS Borowy Wojciech
Bialka 202, 34-220 Maków Podhalanski
NIP: 552-143-96-81, REGON 121126279


SKLEP ONLINE

płyty betonowe, donice betonowe, producent płyt betonowych, producent donic betonowych

DONICE BETONOWE, PŁYTY BETONOWE

Jako producent płyt betonowych oraz donic betonowych naszymi głównymi produktami są:

Płyty betonowe

Donice betonowe

Nasze produkty można zamówić wysyłając emaila biuro@contractors.pl lub w naszym sklepie internetowym:

donice betonowe, doniczki betonowe, płyty betonowe.

produkcja płyt oraz donic z betonu  / płyty betonowe, donice betonowe

ECHO INVESTMEN ORLEN mercure pepsi skanska stacon strabag xsolve indigo silverton rutkowski