polskienglish
  • schody lewitujące
  • wielkoformatowe płyty ogrodowe
  • obrzeża betonowe
  • projekty indywidualne
  • stopnie blokowe
  • duże donice z płyt betonowych
  • donice betonowe
  • mała architektura ogrodowa
  • płyty betonowe na elewacje

Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie

zapytaj o szczegóły

Ogród stanowi (a przynajmniej powinien!) naszą strefę komfortu, źródło inspiracji i przestrzeń do spędzania aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Wszak to miejsce, w którym można odciąć się od zgiełku codziennego życia i cieszyć bliskością przyrody. Aby ogród stał się prawdziwym rajem, warto zainwestować czas i kreatywność w jego projektowanie. Nie trzeba o tym przypominać prawdziwym ogrodomaniakom, dla których szukanie kolejnych możliwości zagospodarowania ogrodowej przestrzeni i sprawdzanie dostępnych nowinek to „pozycja obowiązkowa". W tym wpisie opowiemy o interesującym trendzie – lewitujących schodach. To niezwykle zjawiskowy pomysł na zagospodarowanie skarpy w ogrodzie.

Sztuka lewitacji w Twoim ogrodzie

Schody lewitujące to bardzo interesujący i nowoczesny element architektury. Wybudowane w ogrodzie dodają całej przestrzeni lekkości. Już samo słowo „lewitacja” z łaciny oznacza właśnie „lekkość”. Stopnie lewitujące to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także element projektu, który może nadać ogrodowi unikalny i nowoczesny charakter. Ponadto, otoczone kwiatami i innymi roślinami schody lewitujące tworzą piękny kontrast między przyrodą a nowoczesnym designem. Można też podkreślić je efektownym oświetleniem, które doda im charakteru podczas zmroku.

Pomysły na skarpę w ogrodzie

Strome skarpy mogą być efektownym elementem w ogrodzie, pod warunkiem, że odpowiednio wykorzystamy nierówności terenu. Skarpy możemy obsadzić roślinami, np. niskimi krzewami. Posadzona roślinność będzie nie tylko dobrze wyeksponowana, ale i zwiąże korzeniami glebę na stoku, chroniąc ją przed erozją. Aby ułatwić zejście ze skarpy można ułożyć duże kamienie, a między nimi posadzić rośliny płożące. Innym sposobem na wykorzystanie skarpy może być murek oporowy – skutecznie podtrzyma ziemię, a przy tym będzie eleganckim elementem małej architektury.

Zagospodarowanie skarpy w ogrodzie schodami lewitującymi

Budowa lewitujących schodów jest bardzo popularnym sposobem na dodanie lekkości nierównemu terenowi w ogrodzie. Mogą one prowadzić np. na taras lub do drzwi domu. Tak przygotowane wejście zrobi ogromne wrażenie, zarówno na domownikach, jak i gościach. Odpowiednio zaprojektowane stopnie lewitujące są odpowiedzią na pytanie, jak w efektowny sposób zagospodarować skarpę w ogrodzie. A z czego je wykonać?

Schody lewitujące z betonu architektonicznego

Płyty z betonu architektonicznego świetnie sprawdzają się przy aranżacji nowoczesnego ogrodu, w którym liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i efekt „wow”. Wszystkie płyty betonowe z oferty Contractors mogą posłużyć do budowy lewitujących schodów lub nowoczesnego podestu. Stopnie wykonane z wielkoformatowych płyt betonowych są jednymi z najsolidniejszych. Beton użyty do ich wykonania należy bowiem do najtrwalszych materiałów. Gwarantuje tym samym niezawodną, odporną na czas i zniszczenia konstrukcję.

Lewitacja ludzkiego ciała musi pozostać jedynie w sferze marzeń. Jednak wzbogacenie architektury ogrodowej o schody lewitujące może sprzyjać przyjemnemu bujaniu w obłokach, tworząc błogą atmosferę. Wbrew zdrowemu rozsądkowi, niektórzy mistycy twierdzą, że lewitacja jest możliwa w wyniku głębokiej medytacji. Cóż, w tak bajecznym ogrodzie, w którym możliwe jest maksymalne odprężenie, zawsze można spróbować!

Schody lewitujące to nie tylko funkcjonalny pomysł na skarpę w ogrodzie, ale także efektowny element krajobrazu. Budowa schodów lewitujących nie wymaga dużych nakładów, a projekt można opracować z wykonawcą lub architektem.

Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie Schody lewitujące to ciekawy pomysł na skarpę w ogrodzie


Płyty betonowe, donice betonowe, beton na ścianę, beton architektoniczny, producent płyt betonowych

Donice betonowe, płyty betonowe, donice betonowe - producent

Beton architektoniczny Contractors znany także jako GRC (GFRC), fiberbeton, fibrobeton, płyty fibro-betonowe, beton zbrojony włóknem szklanym. W skład betonu wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. Opracowana i ściśle kontrolowana technologia daje trwałości, niepowtarzalny naturalny efekt, fakturę oraz gwarancję najwyższej jakości produktu. Płyty z betonu przeznaczone są do stosowania jako okładzina powierzchni pionowych, ścian wewnętrznych, fasad zewnętrznych oraz jako inne elementy wykończeniowe: obudowy kominka, schodów, ogrodzeń. Opracowana technologia pozawala na stosowanie ich również w miejscach wilgotnych, np. łazienkach i na zewnątrz. Zaprojektowanych zostało kilka sposobów montażu. W naszej ofercie znajdują się płyty betonowe, płyty betonowe na ścianę oraz donice betonowe. Nasze płyty betonowe oraz donice betonowe to produkty najwyższej jakości - uzyskanej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji donic i płyt betonowych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z płytami i donicami z betonu:

PŁYTY BETONOWE NA ŚCIANĘ    PŁYTY BETONOWE DO WEWNĄTRZ    PŁYTY BETONOWE NA ELEWACJE    CHEMIA I ELEMENTY MONTAŻOWE
DONICE BETONOWE    DUŻE DONICE BETONOWE    DONICZKI Z BETONU   
CONTRACTORS Borowy Wojciech
Bialka 202, 34-220 Maków Podhalanski
NIP: 552-143-96-81, REGON 121126279


SKLEP ONLINE

płyty betonowe, donice betonowe, producent płyt betonowych, producent donic betonowych

DONICE BETONOWE, PŁYTY BETONOWE

Jako producent płyt betonowych oraz donic betonowych naszymi głównymi produktami są:

Płyty betonowe

Donice betonowe

Nasze produkty można zamówić wysyłając emaila biuro@contractors.pl lub w naszym sklepie internetowym:

donice betonowe, doniczki betonowe, płyty betonowe.

produkcja płyt oraz donic z betonu  / płyty betonowe, donice betonowe

ECHO INVESTMEN ORLEN mercure pepsi skanska stacon strabag xsolve indigo silverton rutkowski